Michal Adamec fotograf

Možnosti focení

Níže nabízím možnosti focení, ale nic není nemožné. Vše záleží na Vás a na naší společné domluvě. Zde můžete vidět příklady situací, které jsem již nafotil. Pokud máte vlastní nápady a inspiraci, je to skvělý výchozí bod. V případě, že zatím nevíte, buďte si jistí, že společně vymyslíme něco, co Vám bude vyhovovat a kde se budete cítit dobře. 

Rodinné focení s dětmi

Chcete se vyfotit s dětmi na hezkém místě a přitom si to i užít? Dejte mi vědět a domluvíme se. Můžete jít na hřiště, k vodě, na vyhlídku, na procházku nebo na vaše oblíbené místo. Já vás rád doprovodím a společný čas zachytím.

Focení dětí

Neradi se fotíte, ale děti mít vyfocené chcete? Není problém. Domluvíme se na místě dle Vašich preferencí nebo Vám poradím a můžeme vyrazit. 

Těhotenské focení

Těhotenství prý patří mezi nejkrásnější období ženy. Nejsem si jistý, že to tak ve všech případech skutečně je, ale pokud ano, byla by škoda toto období nezachytit. 

Focení párů

Chcete překvapit svou vyvolenou žádostí o ruku a chcete mít tuto událost zaznamenanou? Kontaktujte mě a domluvíme veškeré podrobnosti, jak zachovat intimitu Vašeho zážitku, ale přitom z toho mít i fotky, ke kterým se budete moci kdykoliv vrátit a vzpomenout si na krásné období ve Vašem životě. 

Svatební focení

Neexistuje snad více focená událost než je svatba. Ne každý ale touží po velkolepé svatbě se stovkami hostů a nachystaném programu krok za krokem. Pokud je to i Váš případ a chystáte menší svatbu s rodinnou a přáteli, kde bude zachována rodinná atmosféra, čas bude plynout a vy si tyto okamžiky budete prostě jen užívat, budu rád, pokud se na mě obrátíte a dovolíte mi zachytit nejkrásnější okamžiky této důležité události.  

Focení oslav

Pořádáte dětskou oslavu a chcete mít zachycené rozesmáté tváře oslavence a jeho kamarádů? Kontaktujte mě a domluvíme se, jak nejlépe tuto událost zaznamenat.